yüz ve cene altı tüylerin den kurtulma yolları. yüz ve cene altı tüylerinden nasıl kurtulurum mu diyorsunuz ? ozaman tavsiyelerimiz tam size göre olacak ve sorularınıza yanıt olacaktır..
 yüz ve cene altı tüyleri
Günümüzde lazer eplasyon olmasına rağmen bir çok kadınımız ya maddi yada cesaret edemediği için yüzündeki çenesindeki tüylerden yada tüy olmaktan çıkmış kıllardan kabus dolu günler yaşamaktadır,işte size tamamen doğal v etkili bir yöntem.umarım uygularsınız ve işinize yarar artık yüzünüz kabusunuz olmaktan çıkarçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!!
çene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!!
sonuçları yazın arkadaşlarımçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!!

yüzdeki tüylere son vermek!!!

1) 10 gr vazelinçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! 30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyupçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! içinde su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarakçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü) bekleyin.

2) Eriyinceçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! 15 gr nişasta ekleyinçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! karıştırınçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! soğuyunca maske halinde yüzünüze sürüpçene altı tüylerinden ve yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları!!! 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın.
Biraz uzun sürmekle birlikte oldukça etkili bir sistemmiş. ”

yüzdeki sivilce izlerine doğal çözüm

Bir önceki zayıflama yazımız olan Kıl dönmesi için kara merhem kullanmak doğru mu? başlıklı makalemizde keten tohumu kıl dönmesi, kıl dönmesi yaraları için ve kıl dönmesine iyi gelen şifalı bitkiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Aramalar:

Benzerler konular ;

Etiketler:, , , , , ,