Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar

Saçlarınız ne yaparsanız yapın sönük, mat ve yağlı bir görünümemi sahip. Sıradan şampuanlar saçınıza uygun olmayabilir.

 Parlak ve Canlı Saçlar İçin Şampuanlar
İşte ünlü yıldızların tercih ettikleri, saç bakım uzmanlarının önerdikleri şampuanlar..

Alterna’nın Caviar Anti-Aging Şampuanı

Saçların da yaşlanmama tedavisi ihtiyacı olduğunu kim bilebilir? Alterna, güneş ışığı, çevre kirliliği ve kimyasal etkenler saçların yaşlanmasına, saç yapısının tahriş olmasına neden olabilir.

Seasilk’li, saçı nemlendiren ve saçı yeniden sıhhatlı hale getiren deniz mineralleri içeren Alterna’s Caviar Anti-Aging Shampoo With Seasilk / Alterna Caviar Anti-Aging Şampuan ile tekrar parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

The Body Shop Nettle Oil Balance Shampoo

Isırgan otundan yapılan The Body Shop Nettle Oil Balance Shampoo / The Body Shop Isırgan Otu Yağlı Şampuan, saç derisinin kepeklenmesini ve saça parlaklık vererek tahriş olmasını önlüyor

Philip B White Truffle Moisturizing Shampoo


Tüm saç tipleri, özellikle boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için uygun şampuan, içeriğindeki İtalyan ak trüfü (yer mantarı) yağı, 23.2 % oranında bitki ve çiçek özü, soya proteinleri ve B 5 vitaminleriyle zenginleştirilmiş olup, saçı anında parlatır, nemlendirir, ferahlatır ve ipeksi bir görünüm yaratır.

Philip B White Truffle Moisturizing Shampoo / Philip B ak Mantarlı Nemlendirici Şampuan, renk koruyuculudur. Saçı anında parlatır, nemlendirir ve ferahlatır.

Şampuan ıslak saç ve saç derisine uygulanır. Saç derisini köpürttükten sonra, saç uçlarına doğru köpük yayılır. Daha iyi sonuçlar almak için1–3 dakika kadar saçta bekletilip, iyicene durulanır.

Katie Holmes’un kullandığı şampuanı Tekin Acar Kozmetik’ten alabilirsiniz.

Kerastase Paris Bain Chroma Riche

Kerastase Paris Bain Chroma Riche / Kerastase Paris’in zengin krom içeren şampuanı saça kromdan elde ettiği bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. iVillage güzellik ve stil uzmanı Ysolt Usigan, sadece bir kullanımdan sonra saçlarının daha sıhhatlı olduğunu belirtiyor.

Bir önceki zayıflama yazımız olan göz seğirmesi nasıl tedavi edilir başlıklı makalemizde göz altı morlukları en iyi çözüm, gözaltı bakım evde ve gözaltı morlukları nasıl giderilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aramalar:

Benzerler konular ;

Etiketler:, , ,